Call us +371 20272767 or email info@addpack.ee

Hinnad ja tasumine

Tellimuse eest tasutakse üksnes ülekande tegemisega. Tasumiseks on vajalik sõlmitud leping või garantiikiri.

Ühekordse arve tasumise tähtajaks on 1 tööpäev.

Ühekordse tellimuse eest tasutakse ülekande tegemisega. Dispetšer saadab arve Teie poolt märgitud elektronposti aadressile (ühekordse arve väljastamise tasu on EUR 1.00 + KM).

Originaalarve saamise vajadusest paberposti teel palume teavitada tellimuse esitamise ajal dispetšerit. Arvele lisatakse postikulu summas EUR 1.50 + KM.

Klientidele, kellega on sõlmitud koostöölepingud või, kes on esitanud allkirjastatud garantiikirjad, esitatakse arve kord kuu jooksul (eelmise kuu eest hiljemalt järgmise kuu kümnendaks kuupäevaks). Arvele lisatakse täidetud tellimuste loetelu. Arve tuleb tasuda 10 (kümne) päeva jooksul alates arve esitamise ajast.


addPack Transport

Kurjerpasts

Standarta cenrādis (PDF)
Pielikums "Cargo" (PDF)
Garantijas vēstule (DOC)addPack Transport

Transfeerteenused

Transfeerteenused alates 0.90 EUR ühe km eest. Hinnad võivad erineda sõltuvalt valitud transpordivahendi margist, vahemaast, reisijate hulgast. Transfeer võib Teile kasuks tulla olukorras, kus on vajalik transpordivahendi rent koos juhiga. Reisijate veoks on meie kasutuses 8+1 reisijakohaga väikebussid. Antud teenus on nõutud, kui on vajadus läbida kindlat marsruuti või toimetada kohale reisijad. Teenuse hind määratakse marsruudi kooskõlastamisel.

AddPack Transport pakub ka transfeerteenuseid Baltimaades. Miks koormata end auto juhtimisega, minnes komandeeringusse? Vilunud juht, kes tunneb hästi nii marsruuti kui autot – see on mõistlik ja usaldusväärne valik.

No Uz Izmaksas
Rīga Lidosta "Rīga" EUR 40
Jūrmala EUR 45
Sigulda EUR 75
Ventspils EUR 130
Liepāja EUR 145
Jēkabpils EUR 120
Rēzekne EUR 145
Daugavpils EUR 145
Klaipēda EUR 160
Viļņa EUR 170
Tallina EUR 170


Hinnad on märgitud käibemaksuta ning sisaldavad endas:
•  autojuhi teenust,
•  kütust,
•  kohustuslikku liikluskindlustust (KLK),
•  vabatahtlikku autokindlustust (KASKO),
•  auto kohaletoimetamine Riia piires.


Transfeerteenuseid osutatakse väike-reisibussidega (8+1 kohta). Märgitud hinnad kehtivad ühe suuna kohta. Kasutades tagasisuuna transfeeri samal päeva, maksate ainult ½ hinnast.